Geologický průzkum

Inženýrsko – geologické průzkumy pro stavební účely posuzují vlastnosti geologického prostředí ve vztahu k plánované výstavbě, zejména z hlediska fyzikálně – mechanických vlastností horninového prostředí a jeho vhodnosti pro posuzovaný záměr.

Dostatečný a kvalitně provedený geologický průzkum může významně snížit náklady investora při vlastní výstavbě jak eliminací nečekaných víceprací spojených s nedostatečnou znalostí geologického prostředí, tak i efektivnějším navržením základových konstrukcí v souladu s ověřenou geologickou stavbou.

V oblasti inženýrské geologie nabízíme

Součástí průzkumů jsou dle požadavků objednatele také hydrogeologické posudky k řešení zneškodňování srážkových vod vsakováním do horninového prostředí a posudky ke stanovení radonového indexu. Optimální rozsah průzkumu je vždy navržen na míru dané zakázce a společně s rozpočtem je dojednána přímo se zákazníkem, přesně dle jeho potřeb a požadavků.

Poptejte nezávazně naše službyOdesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro možnost odpovědi na tento dotaz. Údaje neslouží k dalším účelům.

Zpracování údajů
© GeoEko, s.r.o. | Web od zelene.kiwi